Haberler

Mel Gibson 7 Yıl Aradan Sonra “Flight Risk” Filmiyle Geri Dönüyor!

Mel Gibson en son Hacksaw Ridge ile 2016 yılında yönetmen koltuğuna oturmuştu. O filmde Andrew Garfield gibi önemli bir isimle çalışıp Oscar kazanmıştı. Tam 7 yıl aradan sonra ise bu sefer yine çok önemli bir isim olan Mark Wahlberg ile Flight Risk filminde buluşuyorlar.

Flight Risk Konusu

Deadline Haberi

Film hakkında şimdilik çok fazla detay olmadığını söyleyelim. Fakat filmde Wahlberg bir pilotu canlandıracak. Kendisini yargılanması için oldukça tehlikeli olan bir suçluyu taşırken izleyeceğiz. Fakat filmin bir twisti olduğu belli. Çünkü pilotun söylediği gibi bir kişi olmadığı söylentisi de mevcut. Film genel hatlarıyla Jared Rosenberg‘in 2020 yılındaki Blacklist senaryosuna dayanıyor.

Cast çalışmalarıysa şimdilik devam ediyor. Wahlberg’i nereden tanıyorum diye düşünebilirsiniz. Çünkü çok tanıdık bir yüze sahip. Kendisini “Ted” serisinden hatırlıyor olabilirsiniz. Bunun dışında elbette pek çok filmi var.

Gibson’la birlikte ise daha önce “Father Stu” ve “Daddy’s Home” filmlerinde birlikte çalışmışlardı. Bu iki filmde gişe rekorları kırmıştı zamanında. Bu yüzden “Flight Risk” filmi Mel Gibson ve Mark Wahlberg sevenleri heyecanlandırdı.

Mel Gibson’un Başarısı

Kanyak: NTV

Mel Gibson biraz çılgın bir kişiliğe sahip olsa da kendisini Braveheart filmi ile kanıtlamış biri. Eminim ki pek çoğunuz için Braveheart “en sevdiğin film ne?” sorusu sorulduğunda verdiğiniz cevaplardan biri. En azından yaşı biraz büyük ve bu filmi sinemada izlemiş olanlar için bu böyle olabilir.

Gibson, bu filmden sonra beş film yönetti. Fakat Braveheart kadar hiçbiri adından bu kadar söz ettirmedi. Gel gör ki, çıktıkları senelerde gişede en üste oturduklarını söyleyebiliriz.

Flight Risk filminde yine güzel bir kadro ile çalışıyor. Davis Entertainment, Icon Productions aracılığıyla Gibson’a yapımcılıkta Bruce Davey eşlik edecek. Wahlberg ise çok kısa bir zaman önce Netflix’te Halle Berry ile birlikte “The Union” dizisinin çekimlerinde yer almıştı.

Wahlberg ile Gibson’un aralarındaki uyum yadsınamaz. Ben filmlerini merakla bekliyorum. Bir Braveheart sever olarak elbette beklentim o kadar üst seviyelerde değil. Nitekim, Mel Gibson‘un bir çizgisi var. Eminim bu aksiyon filminde Wahlberg ile birlikte güzel bir işe imza atacaklardır. Sizin bu filmden beklentileriniz neler?

Kaynak: Deadline

Emre Turan

Merhaba! Az yiyen, çok okuyan ve yazmaya iştahı tükenmeyen bir gastronomi uzmanıyım. 1998 doğumluyum. Gastronomi üzerine lisans eğitimimi 2020 yılında tamamladım. 2022 yılında ise yüksek lisans eğitimime başladım. Yıllarca Türkiye'nin önde gelen tarif/içerik sitelerinden birinde food editorlük başta olmak üzere; yemek stilistliği, yemek fotoğrafçılığı, şef asistanlığı gibi farklı işlerle uğraşıp ekibe destek verdim. Ayrıca son yıllarda gastronomiye dair iki romanla uğraşıyorum. Tabaklarda ve yemeklerde süs sevmediğim gibi cümlelerimi de süsten uzak, dengeli bir şekilde kullanmayı tercih ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir