Haberler

The Flash Filminin Final Fragmanı Yayınlandı!

DC sevenler burada mı? Bu evreni her haliyle benimseyenlerin bir numaraları, süperkahramanlarının başında gelen The Flash filminden son fragman da geldi!

Fragmanda ilginç detaylar var! Film 16 Haziranda geliyor.

The Flash Fragmanı

Açıkçası bu evrene Marvel kadar hakim değilim. Zack Snyder‘ı da genel hatlarıyla bu evrende üstlendiği yönetmenliğini pek sevdiğimi söyleyemem. Yine de tüm bu süreç boyunca özellikle Justice Lig ile en ısındığım karakter The Flash olmuştu. Açıkçası bu filmi de merak ediyorum. Sanırım çıktıktan sonra sinemada yıllar sonra gittiğim ilk DC filmi olacak.

Yeni Bir DC Evreni

James Gunn ve Peter Safran geçmiş filmlerin kalitesizliği ve pek çok kişiden tepki almasından sonra yeni bir DC dünyası için kolları sıvamıştı. İlk film de The Flash ile geliyor. Flashpoint çizgi romanına dayanan The Flash filmi çoklu evrenlerde geçiyor. Barry Allen’ı takip eden filmi, DC Evreni’ni ve içindeki karakterleri sıfırlamak gibi bir göreve soyunuyor.

Bu durum aslında heyecan verici diyebiliriz. Çünkü yeni evrenlere giderek farklı karakterleri izleyecek olmanın keyfini son Marvel yapımlarından biliyoruz. Bu noktada pek çok DC fanını heyecanlandıran bir başka konu daha gündeme geldi bu son fragmanla. Jeremy Irons‘ın Alfred Pennyworth olarak geri dönüyor olması.

Bu film, DC Evreni için yeni bir gelecek kurmaya hazırlanırken, Snyder’ın kendini kimilerine göre affettirmesi için de tekrar bir fırsat sunuyor. Bu filmle bazı isimlere de muhtemelen evrenden veda edeceğiz.

Ben Affleck, bu filmle Batman rolünü potansiyel olarak son kez yeniden canlandırıyor olacak. Bu nedenle, Irons’ın Alfred olarak geri dönmesi de oldukça mantıklı görünüyor.

Birçok aktörün potansiyel olarak son kez bu filmde izleyecek olmamız biraz üzücü aslında. Özellikle Ben Affleck gayet iyi bir Batmandi. Nitekim, Gunn ve Safran’ın The Flash’tan sonra yeni DC Evreni ile neler yapacaklarını merakla bekliyorum.

Bu filmlerin yanı sıra DC’nin içinde olan farklı filmler de devam edecek elbette. Fakat bunların yeni kurulan bu evrende olacaklarını sanmıyorum.

Sizin de The Flash ile alakalı görüşlerinizi merak ediyorum. DC’ci misiniz, yoksa Marvel’ci mi? Gibi klasik de bir soru sorayım hatta.

Kaynak: Screenrant

Emre Turan

Merhaba! Az yiyen, çok okuyan ve yazmaya iştahı tükenmeyen bir gastronomi uzmanıyım. 1998 doğumluyum. Gastronomi üzerine lisans eğitimimi 2020 yılında tamamladım. 2022 yılında ise yüksek lisans eğitimime başladım. Yıllarca Türkiye'nin önde gelen tarif/içerik sitelerinden birinde food editorlük başta olmak üzere; yemek stilistliği, yemek fotoğrafçılığı, şef asistanlığı gibi farklı işlerle uğraşıp ekibe destek verdim. Ayrıca son yıllarda gastronomiye dair iki romanla uğraşıyorum. Tabaklarda ve yemeklerde süs sevmediğim gibi cümlelerimi de süsten uzak, dengeli bir şekilde kullanmayı tercih ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir