Ekibe Katıl

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

KAZAN KÜLTÜR EKİP ARKADAŞLARI ARAYIŞINI SÜRDÜRÜYOR!
SEN DE EKİBİZDE YER ALMAK İSTER MİSİN?

Kazan; sinema, edebiyat, sanat, psikoloji, kadın kategorileri ve okurlar için özenle hazırlanan listelerle dijital kültür-sanat dünyasına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Henüz yolun başında olan sitemiz için ekip arkadaşlarımız ve bizler hız kesmeden çalışmaya devam ediyoruz.  Diğer bir yandan, ekibimizi genişletiyoruz.  Eğer sen de Kazan ailesinin bir parçası olmak istersen, aşağıda yer alan kategorilere ve her bir kategori için aradığımız gerekliliklere göz atabilirsin.

SİNEMA 

Sinema kategorimiz, -Netflix başta olmak üzere- dijital platformlarda yayınlanan güncel film/dizilerin sıkı takibini yapan arkadaşlar için. Bunun yanında, sinema için başvuru yapacakların ilgili alanlardan (radyo-televizyon, sinema vb.) mezun olması önceliklerimiz arasında. Fakat böyle değilse de üzülmeyin. Çünkü kapımız daha öncesinde sinema alanında yazı deneyimi olan ve farklı platformlarda yazıları yayınlanan kişilere de açık. Ayrıca örnek yazılarınızı gönderirken başvurduğunuz kaynakları eklemeyi unutmamanızı önemle rica ediyoruz.

EDEBİYAT  

Edebiyat alanında güncel yazınlardan haberdar olan ve kendini “kitap kurdu” olarak tanımlayan arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz. Önceliğimiz,  başvuru yapacak arkadaşların ilgili alanlardan mezun (sosyal bilimler vb.) olup yazı deneyimine sahip olmaları. İlgili alanlardan mezun değilseniz, tek şartımız edebiyat alanında daha öncesinde farklı platformlarda yazılarınıza yer verilmiş olması. Ayrıca örnek yazılarınızı gönderirken başvurduğunuz kaynakları eklemeyi unutmamanızı önemle rica ediyoruz.

SANAT   

Sanatsever ve sanat dünyasında ortaya konan ürünlerden haberdar olan arkadaşlarımız bu kategorimiz sizler için. Önceliğimiz, başvuracak arkadaşların ilgili alanlardan mezun (müzik, tiyatro, sanat tarihi vb.)  olması ve yazı deneyimine sahip olmaları. Fakat ilgili alanlardan mezun olmayan arkadaşlarımıza kapıları kapamıyoruz. Eğer sanat alanında farklı platformlarda yazılarınıza yer verilmişse sizlerin de başvurularınızı bekliyoruz. Ayrıca örnek yazılarınızı gönderirken başvurduğunuz kaynakları eklemeyi unutmamanızı önemle rica ediyoruz.

PSİKOLOJİ  

Söz konusu kategorimiz için yalnızca; psikoloji ve PDR bölümlerinden mezun veya psikoloji alanında sertifikaları olanlardan başvuru alıyoruz. Aynı zamanda,  başvuracak kişilerin üreteceği içerikleri kaynaklara atıf yaparak yazabilecek olmaları ve daha öncesinde yazı deneyime sahip olmaları da bizler için çok önemli. Ayrıca örnek yazılarınızı gönderirken başvurduğunuz kaynakları eklemeyi unutmamanızı önemle rica ediyoruz.

NOT: Başvuru yapacak arkadaşlardan, başvuruda bulundukları kategoriye ilişkin hazırlayacakları min. 1250 kelimelik örnek bir yazı rica ediyoruz. Ayrıca max. 150 kelimelik kendilerini tanıtan açıklayıcı bir yazı da eklemelerini bekliyoruz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

    [/vc_column][/vc_row]